Kategoria Tytuł produktu Materiałowe

Wycieraczka Tidy Materiałowa Niebieska

Już od: 34,89 zł
Brak w magazynie
Proszę wybrać preferowany rozmiar
Szczegóły
Więcej informacji
SKUBUDGET MAT 40 X 60/9904 BLUE
Kolekcja[]
MateriałPoliester
Długość włosa (mm)4
Informacje

Informacje o wysyłce

Maksymalny czas realizacji - do 2 dni roboczych.

Formy płatności w sklepie

przesyłka płatna zwykłym przelewem na konto

przesyłka płatna Payu

przesyłka kurierska pobraniowa

Szcegółowe informacje na temat wysyłku TUTAJ

Informacje o odstąpieniu

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

 

Opis Produktu

Prostokątna wycieraczka z zaokrąglonymi rogami z kolekcji Tidy występuje w rozmiarze 40 x 60 cm. Została wykonana z wysokiej jakości przędzy poliestrowej, a jej runo ma wysokość 4 mm. Jest tkana gęsto i płasko. Na całej powierzchni widoczne są poprzecznie  ułożone linie, będące efektem tego procesu. Wycieraczka Tidy jest w całości w kolorze intensywnego, głębokiego błękitu. Barwa nie jest jednolita. Jaśniejsze i ciemniejsze włókna przenikają się tworząc ciekawą fakturę. 

- Wycieraczka Tidy jest wykonana z wyjątkowo mocnego i odpornego na zniszczenia poliestru, dzięki czemu zachowuje swoje właściwości na długi czas.
- Krótkie i gęste runo zapewnia dokładne czyszczenie butów z mniejszych i większych zabrudzeń.
- Materiałowa wycieraczka z kolekcji Tidy może być stosowana zarówno przed drzwiami wejściowymi, jak i w mieszkaniu.

Mocna i wytrzymała wycieraczka z Tidy jest przede wszystkim funkcjonalna i skuteczna. Mocno skręcone włókno poliestrowe świetnie radzi sobie z piachem i brudem, ale także nie ugniata się i nie odkształca zbyt szybko. W porównaniu do wycieraczek słomianych, nasza wycieraczka nie sypie się i nie kruszy. Wycieraczka materiałowa to świetne rozwiązanie także wewnątrz mieszkania. Może być używana jako podkładka pod często noszone buty, aby chronić podłogę przed zawilgoceniem. Błękitna wycieraczka Tidy będzie pasować do każdego wystroju wnętrza, zarówno do ciemnej jak i jasnej podłogi. Można ją zastosować na parkiecie drewnianym lub na płytkach. Najlepiej skomponować ją z chodnikiem lub dywanem w podobnym kolorze. 

Darmowa dostawa na wszystkie zamówienia
Zwroty w 30 dni. Minimum formalności
Natychmiastowa wysyłka. Wysyłamy zamówienia w 24h
Copyright © 2022 Tapiso