Kategoria Tytuł produktu Abstrakcyjne

Dywan Valley Promienie Vintage Szaro Niebieski

Już od: 114,99 zł
Brak w magazynie
Proszę wybrać preferowany rozmiar
Szczegóły
Więcej informacji
SKUD149B L_GRAY L_BLUE VALLEY
KolekcjaVALLEY
MateriałPolipropylen
Długość włosa (mm)9
Informacje

Informacje o wysyłce

Maksymalny czas realizacji - do 2 dni roboczych.

Formy płatności w sklepie

przesyłka płatna zwykłym przelewem na konto

przesyłka płatna Payu

przesyłka kurierska pobraniowa

Szcegółowe informacje na temat wysyłku TUTAJ

Informacje o odstąpieniu

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

 

Opis Produktu

Dywan z kolekcji Valley podkreśli charakter aranżacji w stylu nowoczesnym. Korzystnie zaprezentuje się na szarych podłogach oraz panelach w jasnym odcieniu. Będzie dobrze wyglądał w zestawieniu z meblami w barwach bieli, błękitu, beżu i szarości. Skomponuje się zarówno z prostymi, ażurowymi meblami, jak i miękkimi kompletami wypoczynkowymi. Jako dywan do salonu nada wystrojowi dynamiki i stworzy estetyczny kontrast z tapicerowanym wyposażeniem.
Tło dywanu jest szaro-błękitne. Na jego powierzchni można dostrzec niebieskie i jasnoszare skupiska plamek o różnym natężeniu. Pojawiają się tu też drobne akcenty w różnych odcieniach wymienionych kolorów. Wzór złożony jest z nierównych linii rozchodzących się promieniście ze środka do brzegów dekoracji. Kreski są gęsto rozmieszczone. W wielu miejscach łączą się w białe plamy. Design jest bardzo dynamiczny. Motyw może zostać skojarzony z wybuchami fajerwerków lub rozsypaną mąką rzuconą na dywan z bardzo dużej wysokości.

Najważniejsze informacje:
- ze względu na technologię produkcji runo posiada lekki połysk
- we włosiu o grubości 9 mm nie zbierają się drobne śmieci
- wzór dostępny w 6 różnych rozmiarach.

Dywan z unikalnym designem podkreśli modny charakter domowego wnętrza. Krótkie runo jest jednocześnie miłe w dotyku, dzięki czemu ułatwi domownikom zrelaksowanie się i odpoczęcie po ciężkim dniu. Warstwa dywanu zapewni skuteczną izolację od zimnej podłogi. Stłumi też odgłosy dobiegające z mieszkań sąsiadów. Syntetyczne włosie jest odporne na szkodliwe działanie promieniowania UV. Ze względu na to, dywan może przez wiele lat zachować intensywność barw. To elegancka dekoracja, którą łatwo jest utrzymać w dobrej kondycji.

Darmowa dostawa na wszystkie zamówienia
Zwroty w 30 dni. Minimum formalności
Natychmiastowa wysyłka. Wysyłamy zamówienia w 24h
Copyright © 2022 Tapiso