Kategoria Tytuł produktu 30 mm

Dywan Shaggy Versay Fringes Szaro Kremowy w Romby Jasny

Już od: 209,99 zł
Brak w magazynie
Proszę wybrać preferowany rozmiar
Szczegóły
Więcej informacji
SKUDA03B CREAM VERSAY EJF
KolekcjaVERSAY FRINGES
MateriałPolipropylen
Długość włosa (mm)30
Informacje

Informacje o wysyłce

Maksymalny czas realizacji - do 2 dni roboczych.

Formy płatności w sklepie

przesyłka płatna zwykłym przelewem na konto

przesyłka płatna Payu

przesyłka kurierska pobraniowa

Szcegółowe informacje na temat wysyłku TUTAJ

Informacje o odstąpieniu

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

 

Opis Produktu

Kremowy dywan z charakterystycznym, etnicznym wzorem. Na powierzchni grubego, miękkiego runa umieszczono szary motyw. Przy każdym z końców dywanu pojawiają się trzy poziome pasy. Jeden składa się z niewielkich trójkątów, kolejny z sześciokątów, a przez ostatni przebiega kremowa fala. Na środku dywanu można zobaczyć ułożone pionowo ciągi dużych rombów. Każdy złożony jest z szarego środka i kremowych obrzeży odgrodzonych od tła szarą kreską. W niektórych miejscach pojawiają się też niewielkie figury bez dodatkowych obramowań. Szare odcienie dywanu mają niejednolite natężenie, z widocznymi jaśniejszymi fragmentami. Przy krótszych bokach umieszczono modne frędzle.
Dywan z kolekcji Versay podkreśli charakter pomieszczeń urządzonych w stylu boho. Ze względu na kolorystykę warto położyć go na ciemniejszej podłodze w ciepłym odcieniu. Będzie też dobrze wyglądał na jasnych panelach i szarych kafelkach. To odpowiedni dywan do salonu, który można też umieścić w przytulnej sypialni. Skomponuje się z dodatkami w kolorze szarym, białym i beżowym oraz meblami z surowego drewna.

Dywany Versay są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Runo o grubości 30 mm zapewnia bardzo skuteczną izolację akustyczną i cieplną. Osoby lubiące siedzieć na podłodze przed kominkiem lub chodzić po domu na boso z pewnością docenią długie i aksamitne włosie. Ułożony w modnym salonie dywan nada wnętrzu przytulności. W strefie z telewizorem pozwoli stłumić odgłosy oglądanych filmów. Odizoluje też sypialnię od dźwięków dobiegających z innych pomieszczeń. Zrelaksuj sie na tym włochaczu po długim, ciężkim dniu.

Darmowa dostawa na wszystkie zamówienia
Zwroty w 30 dni. Minimum formalności
Natychmiastowa wysyłka. Wysyłamy zamówienia w 24h
Copyright © 2022 Tapiso